Why to choose this floor

Universalumas

Liejama grindų danga liejama vos 2 mm storiu, tad puikiai tinka ir atnaujinant savo patalpas. Dėl savo mažo storio danga idealus sprendimas šildomoms grindims.


Easy maintenance

Liejamos grindys yra lengvai prižiūrimos. Kadangi siūlėse nesikaupia įvairūs nešvarumai, liejamos grindų dangos yra itin higieniškos.

Color variety

The seamless floor can be purchased in a wide range of colours, including even white; therefore, it can be easily matched to any interior. To distinguish the functional spaces of the premise, particular areas of the floor can be covered with flooring of a different colour.

Exceptional durability

Liejamos grindys nepralaidžios vandeniui, atsparios smūgiams, įbrėžimams, korozijai, įvairioms cheminėms medžiagoms, taip pat UV spinduliams.

Safety

Liejamos grindys yra neslidžios, todėl garantuoja žmonių saugumą. Be to, jos yra ekologiškos, savo sudėtyje neturi tirpiklių ir kitų žmogaus sveikatai kenksmingų elementų.

Fire resistance

Liejamos grindys atsparios ugniai, o tai ypač aktualu didesnio žmonių susibūrimo skaičiaus vietose: biuruose, oro uostuose, prekybos centruose, ekspozicijų erdvėse ir pan.

 


Liejamos grindys Blended

Aukščiausios klasės liejama grindų danga, visiškai atspari UV spindulių poveikiui tad net baltos spalvos grindys išliks baltos visą eksploatavimo laikotarpį.

PLAČIAU

Liejamos grindys Solid

Grindų danga siekiantiems sukurti unikalų ir tuo pačiu praktišką interjerą.
Šią liejamą grindų dangą rekomenduojama įrengti net didelio praeinamumo patalpose – biuruose, viešbučiuose, ligoninėse, kavinėse ir prekybos salonuose.PLAČIAU