Kodėl verta rinktis šią grindų dangą

Lengvas padengimas

Besiūlė grindų danga gaminama epoksido dervų (epoksidinė danga) ir poliuretano  dervų pagrindu (poliuretaninė danga). Tokia grindų danga gali būti liejama arba dažoma. Besiūlė danga lengvai padengiama, besiūlė.

Lengva prižiūrėti

Besiūlės grindys yra lengvai prižiūrimos. Kadangi siūlėse nesikaupia įvairūs nešvarumai, epoksidinės ir poliuretaninės dangos yra itin higieniškos.

Spalvų gausa

Besiūlės grindys gali būti pačių įvairiausių spalvų, netgi baltos, todėl jas lengva pritaikyti prie bet kokio interjero. Siekiant išskirti funkcines patalpos erdves, atskirus grindų plotus galima padengti skirtingų spalvų danga ar suformuoti unikalų piešinį.

Patvarumas

Besiūlės grindys nepralaidžios vandeniui, atsparios smūgiams, įbrėžimams, korozijai, įvairioms cheminėms medžiagoms, taip pat UV spinduliams. Besiūlė danga gali būti vieno ar kelių sluoksnių, jeigu siekiama ypač didelio patvarumo.

Saugumas

Epoksidinės ir poliuretaninės dangos yra neslidžios, todėl garantuoja žmonių saugumą net ypač pavojingomis sąlygomis (apledėję, drėgni, tepaluoti paviršiai). Be to, jos yra ekologiškos.

Atsparumas ugniai

Besiūlės grindys atsparios ugniai, o tai ypač aktualu pramonės sektoriuje (gamyklose, sandėliuose), taip pat masinio susibūrimo vietose: oro uostuose, prekybos centruose, ekspozicijų erdvėse ir pan.

 Epoksidinė danga EP2500

"Arturo PU2500" - šios grindys tinka patalpoms, kurių grindys turi atlaikyti vidutines ir dideles apkrovas. Dažniausiai naudojama pramoninės gamybos paskirčiai.

PLAČIAU

Garažo grindys EP3900

Siūlome Jums greitą ir paprastą senų grindų atnaujinimo sistemą. "Arturo EP3900" sistemos dėka papilkėjusi garažo grindų danga taps spalvinga ir švari. Rezultatas – estetiškos, labai patvarios grindys, idealiai tinkamos kasdienei apkrovai.


PLAČIAU

Odoo text and image block

Poliuretaninė danga PU2060

"Arturo PU2060" - šios grindys elastingos, atsparios cheminėms medžiagoms, skirtos lengvai ir vidutiniai apkrovai. Tinka koridoriams, sanitarinėms patalpoms, mokykloms, parduotuvėms. Jos higieniškos, be tirpiklių, todėl neskleidžia nemalonaus kvapo.PLAČIAU