Mūsų asortimentas

Odoo - Sample 1 for three columns

LAMINATAS

Įtiksime ir šiuolaikiško, ir tradicinio stiliaus gerbėjams – „Quick-Step“ laminuotų grindų pasirinkimas didelis, yra įvairių dydžių lentų, skirtingų tipų medžių raštų, įvairiausių spalvų, nuostabių tekstūrų, įvairiausių tipų griovelių.


PLAČIAUOdoo - Sample 2 for three columns

PARKETLENTĖS

Siūlome įvairių formų ir spalvų medines grindis. Čia rasite gausybę medienos tipų ir nuostabiai apdoroto paviršiaus lentų – nuo natūralios tekstūros iki pjūklo pjūvių.


PLAČIAU

Odoo - Sample 3 for three columns

NATŪRALUS LINOLEUMAS

Iš natūralių žaliavų pagamintas linoleumas – puikus pasirinkimas ekologija besirūpinantiems žmonėms. Linoleumas yra ilgaamžis, saugus, pasižymi spalvų bei raštų įvairove.


PLAČIAU

Odoo - Sample 1 for three columns

PVC DANGA

Įvairiaspalvė, funkcionali, praktiška – visi šie ir dar daugiau epitetų tinka PVC dangai, kuri užkariavo mūsų namus, biurus, įstaigas. PVC danga daug kuo primena linoleumą, tačiau pasižymi ir kitomis savybėmis.

PLAČIAU

 

Odoo - Sample 2 for three columns

VINILINĖ DANGA

Aukštos kokybės vinilinė grindų danga dera prie namų ar komercinių patalpų interjero, yra ilgaamžė ir moderni.


PLAČIAU

 

Odoo - Sample 3 for three columns

KILIMINĖS PLYTELĖS

Kiliminės plytelės – tarsi kiliminės dangos ir plytelių derinys. Tai stilingas, įdomus sprendimas, puikiai tinkantis ir biure, ir namuose.


PLAČIAU

Odoo - Sample 1 for three columns

KILIMINĖ DANGA

Kiliminė danga dėl savo įvairovės, universalumo ir puikių eksploatacinių savybių tapo viena mėgstamiausių grindų dangų pasaulyje.PLAČIAU

Odoo - Sample 3 for three columns

BESIŪLĖS GRINDYS

Besiūlės grindys – ilgaamžiškas sprendimas. Neretai jos įrengiamos ne gyvenamosios paskirties patalpose, kur grindims tenka labai didelė apkrova ir reikalingas ypatingas saugumas. Vis dėlto besiūlės grindys dėl savo nepriekaištingų savybių puikiai tinka ir gyvenamosiose patalpose.


PLAČIAU