Kodėl verta rinktis šią grindų dangą

Universalumas

Kiliminė danga puikiai tinka ir didesnėse patalpose, ir mažose erdvėse. Kilimine danga galima iškloti ne tik grindis, bet ir laiptus. Margesnių raštų kiliminė danga dera prie minimalistinio interjero ir gali tapti visos patalpos akcentu.

Lengvai valoma

Iš kokybiškų medžiagų pagaminta kiliminė danga ilgai nenusidėvi, ją lengva valyti sausuoju būdu ar, siekiant atgaivinti spalvą, naudojant tam skirtas valymo priemones.

Didelė įvairovė

Kiliminė danga pasižymi didele spalvų, raštų ir tekstūrų įvairove. Biuruose ir komercinėse patalpose dažniau tiesiamos neutralesnių spalvų ir raštų kiliminės dangos, o namuose tinka marga, ilgo plauko kiliminė danga.

Patogu įrengti

Kiliminę dangą patogu patiesti netaisyklingos formos patalpose, ten, kur daug kampų, durų, kolonų ir pan.

Jaukumas / saugumas

Kiliminė danga suteikia patalpai jaukumo ir sugeria garsus, todėl ji puikiai dera biuruose, viešbučiuose ir, žinoma, namuose. Kiliminė danga yra minkštesnė, saugesnė už kietas dangas, nes sumažina smūgio poveikį.

Ilgaamžiškumas

Kiliminė danga populiari ne tik dėl didelio pasirinkimo, bet ir puikių eksploatacinių savybių. Aukštos kokybės kiliminė danga tarnauja ilgus metus, nereikalaudama didelės priežiūros.

Flotex Vision Floral kolekcija

Forbo "Flotex Vision Floral" susideda iš 8 gėlėtų ornamentų dizainų; nuo abstrakčių, grafiškų gėlių motyvų iki romantiškų rožių ir drugelių. Kiekvienas dizainas gali būti įvairių spalvų kombinacijų.


PLAČIAU

Flotex Linear kolekcija

Forbo "Flotex Linear" kolekcija siūlo platų klasikinių ir šiuolaikinių dryžuotų modelių pasirinkimą, kurie gali būti montuojami lakštais, plytelėmis, vienos rūšies arba sumaišyti tarpusavyje.


PLAČIAU

Odoo text and image block

 

 

Flotex Colour kolekcija

Forbo "Flotex Colour" - tai 3 dizainų kolekcija, kuri susijungia kartu ir sukuria plataus spektro spalvų pasirinkimą. Puikiai tinka edukacinei, sveikatos priežiūros, poilsio, mažmeninės prekybos ir komercinėms patalpoms.

 

PLAČIAU

Flotex Sottsass kolekcija

Novatoriška tiek estetiškai, tiek technologiškai. "Flotex Sottsass" kolekcija – rezultatas kūrybinio bendradarbiavimo tarp Forbo Flooring ir Italų dizaino studijos Sottsass Associati, kuri atsakinga už garsų dvidešimtojo amžiaus pabaigos "Memphis" Dizaino įvaizdį.


PLAČIAU

Odoo text and image block

 

 

Flotex Tibor kolekcija

Tekstilės grindų pirmtakas Tibor Teich – Tibor įkūrėjas – buvo viena iš ryškiausių asmenybių Britanijos pokario tekstilės pramonėje. Forbo pradėjo partnerystę su šia Britanijos dizaino legenda kurti jaudinančią naują Flotex pasiūlą. Didžioji dalis modelių buvo sukurti remiantis naujoviška Tibor Flotexur 1957 - ųjų kolekcija.

 

PLAČIAU

Needlefelt Forte kolekcija

Forbo „Neeldefelt Forte“ – tai ekonomiškiausia alternatyva įprastinei austinei kiliminei dangai, intensyviai naudojamose patalpose. Praktiška ir patvari tekstinė pagrindinis „Neeldefelt Forte“ dangos bruožas, taipogi neatsiejama dalis – plati spalvos gama.


PLAČIAU

Odoo text and image block

Needlefelt Markan kolekcija

Forbo „Neeldefelt Markant" yra aukštos kokybės, šiurkščios tekstūros danga pagaminta iš 100% poliamido pluošto su visomis charakteristikomis, kurių reikalauja ypatingo dėvėjimo dažnai naudojamose zonose.


PLAČIAU

Needlefelt Showtime Experience kolekcija

Forbo „Needlefelt Showtime“ – tai unikali kiliminė danga, kuri ypač populiari kino teatruose, viešbučiuose, teatruose. Jos dizainas išsiskiria savo grafinių elementų įvairove, harmoningu tonu ir šiuolaikiška estetika. Kiekvienas dizainas turi net  spalvų variacijų.

PLAČIAU

Odoo text and image block

 

 

Needlefelt Akzent kolekcija

Forbo „Neeldefelt Akzent" yra vienintelė kolekcija, gaminama kombinuojant 80% poliamido ir 20% polipropileno pluoštą (pluošto svoris – 500 g/m2).


PLAČIAU

Needlefelt Showtime Nuance kolekcija

Forbo „Neeldefelt Showtime Nuance“ – tai puikus pasirinkimas kombinuojant šią dangą su „Showtime Experience“ dizainais.

Needlefelt Markant Graphic City kolekcija

Forbo „Markant Graphic Rice“ - šiuolaikiškas spausdintinis dizainas akcentuoja ir pabrėžia tam tikras kambario zonas. Aukšta šios dangos kokybė pasiekiama dėl 100% poliamido pluošto naudojimo viršutiniame sluoksnyje.

PLAČIAU

Odoo text and image block