LAMINATAS „QUICK - STEP“

Įtiksime ir šiuolaikiško, ir tradicinio stiliaus gerbėjams – „Quick-Step“ laminuotų grindų pasirinkimas didelis, yra įvairių dydžių lentų, skirtingų tipų medžių raštų, įvairiausių spalvų, daug nuostabių tekstūrų, įvairiausių tipų griovelių.

 

Kodėl Jums patiks mūsų laminuotos grindys

 Garantija 25 metai

25 metų garantija buitiniam naudojimui „Quick-Step“ skiria savo produkcijai tiek žinių, patirties ir energijos, kad jums belieka džiaugtis savo grindimis tiek ilgai, kiek panorėsite.

Greitas montavimas

„Quick-Step“ laminuotas grindis montuoti lengva dėl patentuotos ir visame pasaulyje garsios sujungimo sistemos „Uniclic“. Todėl kloti grindis lengviau net mažiausiuose kambario kampuose.

Antistatinės

Visos „Quick-Step“ grindys apdorotos patentuota ilgalaike antistatine priemone, dėl kurios visiškai nėra erzinančių elektros iškrovų, todėl šios grindys daug mažiau traukia dulkes nei kitos.

Šilumos pralaidumas

„Quick-Step“ laminato grindys gali būti derinamos su grindiniu šildymu ir vėsinimu. Parinkus tinkamą paklotą ir įrengus plaukiojančiu būdu, „Quick-step“ grindų derinimas su grindų šildymu tampa visiškai įmanomas.

Atsparumas įbrėžimams

Viršutinis „Quick-Step“ laminato grindų sluoksnis yra padengtas ypač gerai saugančiu „Scratch Guard“ sluoksniu, leidžiančiu jums džiaugtis savo gražiomis, natūraliai atrodančiomis grindimis dar ilgiau.

Atsparumas smūgiams

Bendrovėje „Quick-Step“ aukščiausios kokybės didelio tankio plaušo (HDF) pagrindo lentas gaminame savo gamyklose. Laminatas su viršutiniu sluoksniu „ScratchGuard“ geriausiai saugo jūsų grindis nuo krentančių daiktų, aukštakulnių ir pan.

 Atsparumas tiškalams

Vandeniui atspari priklijuota pagrindo plokštė ir didelis sujungimo sistemų atsparumas tempimui užtikrina puikią paviršiaus apsaugą nuo drėgmės (pvz., išsipylus gėrimui).

Malonus garsas

Jūsų grindims naudojamos tvirtos pagrindo plokštės pritaikytos naudoti kasdien, o naudojamos kartu su „Quick-Step“ paklotu skleidžia solidų, malonų garsą.

Neblunkančios spalvos

„Quick-Step“ laminato grindys visiškai neblunka nuo įprastinės (saulės) šviesos. Todėl be rūpesčių galite bet kada perstatyti baldus nerizikuodami, kad jūsų grindų spalva skirsis.

MAJESTIC KOLEKCIJA

„Majestic“ – tai ilgiausios, plačiausios ir prabangiausios grindys, kokias tik rasite „Quick-Step“ kolekcijose. Kadangi lentos yra itin didelio formato, atrodo natūraliai ir turi unikalią apsaugos nuo vandens technologiją, tai – tobulas pasirinkimas žmonėms, norintiems išties didingo interjero.PLAČIAU

impressive / ULTRA KOLEKCIJA

„Quick-Step Impressive“ – tai vidutinio dydžio laminuotų grindų kolekcija, sukurianti itin natūralią išvaizdą bei pojūtį. Ir tai – dar ne viskas: kadangi čia panaudota unikali hidrofobinė danga „HydroSeal“, serijos „Impressive“ laminatas yra ne tik gražus, bet ir pasižymi tarp laminuotų grindų neprilygstamu atsparumu vandeniui. tik gražus, bet ir pasižymi tarp laminuotų grindų neprilygstamu atsparumu vandeniui.


Plačiau

Odoo text and image block
ARTE KOLEKCIJA

   „Quick-Step Arte“ – tai didelių ir stilingų laminuotų plytelių su subtiliais V formos grioveliais linija. Čia originalių grindų žavesys dera su laminato praktiškumu.

PLAČIAU

CREO KOLEKCIJA

Moderni standartinio dydžio linija „Creo“ – tai „Quick-Step“ pasiūlymas rinktis nepriekaištingo dizaino laminuotas grindis, pasižyminčias unikaliu charakteriu ir medžio stiliumi.

LARGO KOLEKCIJA

Kolekcijos „Largo“ laminato lentos yra ilgos, jos bet kuriam kambariui suteiks ypatingą išvaizdą. Kadangi jų ilgis siekia daugiau nei du metrus, žodžiai „klasė“ ir „kokybė“ į galvą ateina iškart.

 

PLAČIAU

Odoo text and image block

ELITE KOLEKCIJA

  „Elite“ kolekcija suteikia galimybę rinktis gerai apgalvotus spalvų ir stilių derinius, su kuriais gausite ir natūralią išvaizdą.

PLAČIAU

PERSPECTIVE KOLEKCIJA

Elegantiška „Quick-Step Perspective“ charakteringa dėl puikaus lentos ilgio ir pločio balanso. Gilūs ir tiesūs grioveliai sustiprins optinę jūsų interjero perspektyvą.


PLAČIAU

Odoo text and image block
ELIGNA KOLEKCIJA

Dėl puikiai suderinto ilgio ir pločio "Quick-Step Eligna"  kolekcija yra stulbinamai graži. Tvirtos ilgų lentų grindys be griovelių suteikia minkštą ir skoningą efektą.


PLAČIAU
EXQUISA KOLEKCIJA

„Quick-Step Exquisa“ – tai naujoviškos grindlentės su reljefine paviršiaus struktūra. Kiekvienoje lentoje yra viena, dvi arba trys atskiros plytelės, sujungtos subtiliomis stačiakampėmis siūlėmis. Versija su keliais raštais žengia dar toliau. Siūlės čia gilesnės, jos sukuria patrauklų linijų žaismą ir pabrėžia visą jūsų grindų grožį.


PLAČIAU

Odoo text and image block

ELIGNA WIDE KOLEKCIJA

Vidutinio dydžio serija „Eligna Wide“ atveria naują „Eligna“ kolekcijos matmenį. Šių natūralių grindų lentos yra itin plačios, todėl atskleidžia visą kaimiškų raštų grožį.


PLAČIAU

classic KOLEKCIJA

„Quick-Step Classic“ – tai daugiau nei vien standartinio dydžio laminuotos grindys. Šios klasikinės grindys suteikia galimybę rinktis gerai apgalvotus spalvų ir stilių derinius, su kuriais gausite ir natūralią išvaizdą bei pojūtį.


PLAČIAU

Odoo text and image block
PERSPECTIVE WIDE KOLEKCIJA

Platus kolekcijos „Perspective Wide“ formatas pabrėžia natūralias spalvų variacijas ir dailiai atskleidžia kaimiškus šių grindų raštus. Gilūs ir tiesūs grioveliai taip pat sukuria tipiškos lentos efektą.


PLAČIAU