Kodėl verta rinktis šią sporto dangą

Kokybiškas

Sporto salių parketas užtikrina gerą amortizaciją, kuri svarbi tiek profesionaliems sportininkams rungtynių metu, tiek vaikams per fizinio lavinimo pamokas.

Atspari ugniai

Medinė parketo danga atitinka keliamus degumo klasės reikalavimus. Tai padeda užtikrinti sportininkų ir žiūrovų saugumą.

Sertifikuota

Grindų dangos kokybę patvirtina sporto federacijų, asociacijų ir įvairių laboratorijų išduoti sertifikatai. Dangos tinkamumą oficialiai pripažino FIBA.

Playwood S. 14

Tarptautinės krepšinio federacijos FIBA patvirtinta elastinga sporto sistema - Dalla Riva "Playwood S.14". Daugiasluoksnės 14 mm parketlentės pagrindinis sluoksnis pagamintas iš buko, ąžuolo ar klevo medienos, padengtas aukšto atsparumo dėvėjimui laku užtikrina ilgą sporto grindų tarnavimo laiką. Vienas pagrindinių sistemos privalumo yra tai, kad kamuolio atšokimas, amortizacija ir kitos sportinės savybės visu plotų yra vienodos.


PLAČIAU

Compact 6

Dalla Riva "Compact 6" - daugiasluoksnės 20 mm parketlentės pagrindinis sluoksnis su 6 mm buko, ąžuolo ar klevo medienos dėvimuoju sluoksniu, padengtas aukšto atsparumo dėvėjimui laku. Vienas pagrindinių "Compact 6" privalumų yra tai kad ši sistema tinkama šildomoms grindims ir turi tai patvirtinantį sertifikatą.


PLAČIAU

Odoo text and image block

 

 

Compact 45

Dalla Riva "Compact 45" - viršutinis 22 mm medžio masyvo parketo sluoksnis pagamintas iš kaučiukmedžio (Hevea) padengtas aukšto atsparumo dėvėjimui laku užtikrina ilgą sporto grindų tarnavimo laiką ir leidžia grindis atnaujinti daugelį kartų. Vienas pagrindinių "Compact 45" privalumų yra tai, kad šią sistemą galima įrengti ant šildomų grindų.


PLAČIAU

Playwood Rubber Wood

Dalla Riva "Playwood Rubber Wood" - 22 mm medžio masyvo parketo pagrindinis sluoksnis pagamintas iš kaučiukmedžio (Hevea), padengtas aukšto atsparumo dėvėjimui laku. Vienas pagrindinių dangos privalumų yra kad kamuolio atšokimas, amortizacija ir kitos sportinės savybės visu plotų yra vienodos.


PLAČIAU

Odoo text and image block

Mobili sistema "Champion"

Mobiliosios „Dalla Riva Sportfloors“ gamintojo sporto dangos išsiskiria naujoviška struktūra, todėl jas be vargo gali sumontuoti vos du darbininkai. Mobilioji sporto danga gali būti klojama tiesiai ant lygaus grindų paviršiaus. Aplink visą dangos perimetrą įrengiama rampa, kuri pritvirtinama prie grindų, vėliau klojami grindų moduliai. Šios sporto dangos pasižymi ilgaamžiškumu ir puikiomis mobilumo savybėmis: jas lengva sujungti, išardyti ir transportuoti.

PLAČIAU