PARKETLENTĖS

Siūlome įvairių formų ir spalvų medines grindis. Čia rasite gausybę medienos tipų ir nuostabiai apdoroto paviršiaus lentų – nuo natūralios tekstūros iki pjūklo pjūvių.

 


Kodėl verta rinktis mūsų medinę grindų dangą

Pagaminta su meile

Siūlome įvairių formų ir spalvų medines grindis. Tokios medžių tipų įvairovės (nuo natūralios tekstūros iki pjūklo pjūvių) paslaptis – tikra aistra dizainui.

Lengvas montavimas

Kietmedžio grindis su „Uniclic Multifit“ sistema pakloti galima akimirksniu! Jokių papildomų darbų nereikia, naudotis visiškai naujomis parketinėmis grindimis galėsite pradėti iškart.

Kokybė visam gyvenimui

Šios kietmedžio grindys visiškai atsparios dėvėjimuisi – jos padengtos septyniais apsauginiais sluoksniais lako, apdoroto UV spinduliais, arba dviem modifikuotos alyvos sluoksniais.

MASSIMO KOLEKCIJA

Serijos „Massimo“ grindlentės yra ilgiausios ir plačiausios visoje „Quick-Step Parquet“ kolekcijoje. Dideli „Massimo“ matmenys, pabrėžtinis autentiškumas ir meistriškumas į jūsų namus atneš prabangos.PLAČIAU

PALAZZO KOLEKCIJA


„Quick-Step Palazzo“ – tai kolekcija, kuri medį atskleidžia visu grožiu. Šios ilgos ir plačios, tačiau gerai apgalvotų proporcijų lentos bet kuriam kambariui suteiks šilumos ir charakterio. Visi modeliai ties ilgaisiais kraštais turi subtilų V formos griovelį.


PLAČIAU

Odoo text and image block

 

 COMPACT KOLEKCIJA


„Quick-Step Compact“ grindys atskleidžia tikros medienos grožį ir stilių. Jų pagrindinis sluoksnis pagamintas iš HDF plokštės, todėl bendrasis lentos storis yra 12,5 mm – tai itin patogu imantis renovacijos projektų ir išklojant kambarius, kurių grindys šildomos.


PLAČIAU

VILLA KOLEKCIJA

„Quick-Step“ kolekcijos „Villa“ kelių juostų lentos jūsų kambariui įkvėps gyvybės. Gražus jų kelių juostų raštas suteikia daugiau elegancijos, todėl kambarys atrodys ilgesnis ir gilesnis.

VARIANO KOLEKCIJA

„Quick-Step Variano“ grindys unikalios visomis prasmėmis. Tai – ąžuolinės parketlentės, kurios atrodo it pagamintos iš nemažai gyvenimo mačiusios medienos. Jų sendintos briaunos, įtrūkę mazgai, pjūklo pjūviai, spalvų variacijos ir gerai apgalvoti matmenys grindims suteikia unikalų charakterį.


PLAČIAU

Odoo text and image block

 

 IMPERIO KOLEKCIJA


Ilgos ir plačios lentos iš kolekcijos „Imperio“ suteiks jūsų kambariui nepaprasto gilumo ir išskirtinumo, kurį pabrėš tikros medienos autentiškumas bei meistriškumas. Siūlės visose keturiose lentos pusėse dar labiau paryškins didelės lentos iškilumą.


PLAČIAU

CASTELLO KOLEKCIJA

„Quick-Step Castello“ lentos charakteringos dėl subtilaus V formos griovelio ties ilguoju kraštu. Šis griovelis kambaryje sustiprina gylio efektą. Kad ir kokį interjero stilių pasirinksite, įvairiomis medžio rūšimis, struktūromis ir apdailomis galėsite susikurti sau jaukią atmosferą.


PLAČIAU

Odoo text and image block

SHADE KOLEKCIJA

"Shade" - tai elegantiška kolekcija, pasižyminti medienos šiluma, kurią perteikia jaukią aplinką užtikrinančios švelnios ir natūralios spalvos. Tyrinėkite spalvų niuansus ir jų atmosferą, kad sužinotumėte, kaip jos galėtų išryškinti pagrindinius interjero dekoracijų akcentus.PLAČIAU

  play KOLEKCIJA

Kolekcijoje „Play" dizaineriai pritaikė kūrybiškus spalvų ir savybių derinius. Rezultatas: įvairių tipų išraiškingas grindų dizainas, suteikiantis kambariui neįprastą išvaizdą.


PLAČIAU

Odoo text and image block

 

 VINTAGE KOLEKCIJA


Kolekcijoje "Vintage" sujungiamas senų medinių grindų žavesys ir detalės su visais modernių grindų pranašumais. Pjūklo žymės, išpjovos ar kitos nutrinto detalės užtikrina, kad grindys atrodo taip, lyg jau būtų naudotos daug metų. Taip ir kuriama istorija būsimoms kartoms.


PLAČIAU

noble KOLEKCIJA

„Noble" - tai dizainas, atkartojantis 1950-aisiais naudotą klasikinę modulinę techniką. Po kojomis sukuriamas neįtikėtinas šviesos žaismas, besikeičiantis pagal jūsų padėtį ir perspektyvą, šviesai apšviečiant kambarį.


PLAČIAU

Odoo text and image block

 

 


PRESTIGE KOLEKCIJA


"Prestige" akcentuojamas gamtos kūrinio ir medienos vidinio stiprumo bei galios atsparumas laiko išbandymams. Atidžiai šlifuojant išryškinama medienos struktūra ir patina, lyg ji būtų veikiama saulės, smėlio ir vėjo.


PLAČIAU

VIva KOLEKCIJA

Atnaujindami namus visada renkatės gražias, praktiškas ir patvarias medžiagas. Ieškantys tam tikro dizaino tikro medžio grindų kolekcijoje „Viva" ras didelį 8,5 mm storio fanerinių grindų asortimentą.

heritage KOLEKCIJA

„Heritage" kolekcijoje pristatomas geriausias natūralaus stiliaus savybės užtikrinantis originalus kaimietiško stiliaus ąžuolas. Natūralios detalės, suteikiančios grindims, šimtmečio senumo platinos įvaizdį.


PLAČIAU

Odoo text and image block

 

 

PURE KOLEKCIJA

Kokybe, tradicijomis ir patvarumu pasižyminti kolekcija. "Pure" pasižymi autentišku motinos gamtos dizainu, išryškinančiu ir išsaugojančiu unikalias kiekvienos visada stilingų grindų lentjuostės savybes.


PLAČIAU

elegance KOLEKCIJA

„Elegance" lentjuostės įformina perspektyvą ir užtikrina jaukią kambario atmosferą. Jos natūralus grožis su visais medienos įtrūkimais ir mazgeliais išryškinamas naudojant rankų darbo elementus, pvz., pjūvis. Tai kiekvienam kambariui suteiks gylio, grožio ir rafinuotumo.


PLAČIAU

Odoo text and image block