Kodėl parketlentės?

Įvairovė  

Parketlenčių spalvų, raštų, dydžių ir klojimo būdų įvairovė leidžia sukurti išskirtines grindis. Grindis lengva priderinti prie esamo interjero. Parketo grindų danga ne tik pagyvina erdvę, bet ir suteikia jai natūralumo.

Natūralumas

Parketlentės natūralus produktas gaminamos iš tikros medienos. Kokybiškos parketlentės pasižymi labai mažomis emisijomis ir tinka net labai alergiškiems žmonėms.

Lengva montuoti

Parketlentes lengva sunerti ar klijuoti, todėl grindis be vargo ir greitai išklosite patys arba, esant reikalui, su mūsų ar kitų meistrų pagalba. Išklotų grindų nereikia papildomai apdoroti, todėl jomis galima naudotis iš karto.

Universalumas

Dėl savo universalumo parketlentės dera įvairiose erdvėse: namuose, biuruose, komercinėse patalpose, restoranuose ir kt.

Atsparumas

Pagal naujausias technologijas pagamintos parketlentės atsparios įbrėžimams, stabilios, todėl lengvai atlaiko didelį žmonių srautą, ją galima montuoti didelėse erdvėse: biuruose, kavinėse, salėse ir t. t.

Lengva priežiūra

Laku padengtas parketlentes nereikalauja specialios priežiūros, taigi jas lengva valyti. Tai ypač aktualu komercinės paskirties patalpose, kur tarša daug didesnė (galerijose, biuruose ir kt.).
STOCK KOLEKCIJA

Aukščiausia kokybė, platus spalvų bei formatų pasirinkimas. „Estaparket“ grindys yra sukurtos ilgam naudojimui. Stock kolekciją sudaro net 33 galimi dekorai, iš kurių tikrai išsirinksite tinkamiausią Jūsų namų ar biuro interjerui.


PLAČIAU

WOOD KOLEKCIJA

Kolekciją sudaro daugiau nei 150 dekorų, suskirstytų į 6 grupes pagal spalvas - Natural, White, Beige, Grey  ir Mid-Tone & Dark.

PLAČIAU