Kodėl verta rinktis šią grindų dangą

Neaprėpiama įvairovė

PVC dangos išsiskiria raštų, spalvų, dizaino įvairove. Ant šiuolaikinių dangų skaitmeniniu būdu gali būti atspausdinti įvairūs vaizdiniai. Patiesta galerijoje, tokia PVC danga savaime gali tapti meno kūriniu.

Funkcionalumas

Kokybiškos PVC dangos pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, yra atsparios trinčiai, įbrėžimams, dėmėms, smūgiams, vandeniui. Dangas lengva prižiūrėti įprastomis valymo priemonėmis.

Nepriekaištinga išvaizda

Patiesus PVC dangą jos siūlės sulydomos, grindys atrodo vientisos, tarsi išlietos. Taigi PVC danga gali būti tiesiama ir puikiai atrodo netgi didelėse erdvėse.

Pritaikomumas

Dėl labai gerų savybių PVC dangos tinka tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse, tiek visuomeninės paskirties patalpose. Jos nepamainomos ten, kur žmonių srautas ypač didelis: ligoninėse, mokyklose ir t. t.

Estetiškumas

PVC danga puikiai dera prie įvairiausių medžiagų: plastiko, medžio, stiklo, dirbtinio akmens ir metalo. Todėl naudojant šią dangą galima sukurti unikalius interjerus kone visose patalpose.

Kokybė

Šiuolaikinės PVC dangos gaminamos pagal naujausias technologijas. Šios dangos labai atsparios, lygios ir, palyginti su senosiomis PVC dangomis, gerokai saugesnės. Tokios PVC dangos – tai naujas aukščiausius reikalavimus atitinkantis standartas.

ETERNAL KOLEKCIJA

Naujojoje Forbo "Eternal" kolekcijoje rasite išskirtinę natūralaus medžio, akmens, tekstilės dizaino ir įvairių spalvų dangų seriją, kurią sudaro aukštos kokybės heterogeniniai glaudinti vinilo lakštai. Išskirtinumas - šiai dangai galima pritaikyti akį traukiančius skaitmeniniu būtu spausdinamus vaizdinius.


PLAČIAU

IQ OPTIMA KOLEKCIJA

Išskirtinių eksploatacinių savybių ir ypatingos spalvų, formatų bei priedų gamos Tarkett „iQ Optima“ grindų dangos dizainas suderintas su galimybe kurti autentiškus daugeliui paskirčių tinkamus sprendinius. Nuo ligoninių iki mokyklų, viešbučių ir biurų, nuo dušo kambarių iki miegamųjų – „iQ Optima“ gali pateikti vieną sprendinį arba visą suderintą dizaino variantą, kuriame neatskiriamai susijungia atmosfera ir funkcijos.   


PLAČIAU
IQ GRANIT KOLEKCIJA

Įvertinus 40 metų sėkmės grindų dangų srityje, akivaizdu, kad „iQ Granit“ yra viena iš geriausių patikrintų rinkoje esančių medžiagų grindų dangai. Tūkstančiai architektų išbandė Tarkett „iQ Granit“ galimybes sukurti harmoningus komercinės paskirties interjerus ir rezultatai yra tikrai stulbinantys.


PLAČIAU

Odoo text and image block

SPHERA KOLEKCIJA

Forbo "Sphera" kolekcija - nauja homogeninė PVC grindų danga, kuri gaminama naudojant pačias moderniausias technologijas. Dėl savo unikalaus dizaino bei aukšto lygio atsparumo ši danga diktuoja naują vinilinės dangos standartą. Pagrindiniai privalumai: tolygaus reljefo paviršius, žemos emisijos, jokių ftalatų, atspari dėmėms ir įbrėžimams, aukšto lygio LRV ir žinoma ryškūs bei sodrūs atspalviai.


PLAČIAU

eclipse premium KOLEKCIJA

„Eclipse Premium“, su „Spirit“ ir „Classic“ kolekcijomis nukels Jus į neprilygstamą spalvų ir derinimo galimybių pasaulį, atitinkantį besikeičiančius naudotojų poreikius ir gyvenimo būdo madas. „Premium“ asortimentas yra didžiausia iš kada nors buvusių nekryptinio dizaino vienspalvių ir kontrastinių spalvų derinių kolekcijų.


PLAČIAU

Odoo text and image block

Acczent ir Tapiflex Evolution KOLEKCIJos

„Acczent Evolution“ ir "Tapiflex Evoliution" yra aukščiausios kokybės heterogeninės vinilinės dangos „Tarkett“ asortimente. Produkto tvirtumo dėka, šios kolekcijos idealiai tinka intensyvaus judėjimo ir didelės eismo apkrovos segmentuose, ypač sveikatos priežiūros ir švietimo.


PLAČIAU  

SILVER KOLEKCIJA

„Acczent Excellence 70 Silver“ – tai kompaktinė heterogeninė vinilinė grindų danga, skirta intensyvaus naudojimo komercinės paskirties patalpoms, pvz., ligoninėms ir mokykloms.

METEOR 70 KOLEKCIJA

Tarkett siūlo puikią alternatyvą, kai reikia ekonomiško sprendimo. Idealiai tinka gyvenamosioms ir pagyvenusiųjų žmonių priežiūros įstaigų patalpoms – inovatyvaus ir naujo dizaino „Meteor 70“ gaminius, kuriais sukuriamas namų pojūtis, galite rinktis iš 26 spalvų. Rulonuose teikiami higieniški, vandeniui atsparūs gaminiai užtikrina puikų kainos ir kokybės santykį.


PLAČIAU

Odoo text and image block