Kodėl verta rinktis šią sporto dangą

Sukibimas ir amortizacija

PVC sporto dangos pasižymi geru sukibimu, amortizacija, švelnina smūgio poveikį, o tai mažina rimtų traumų tikimybę. Tik galėdamas aikštelėje judėti laisvai, sportininkas gali pasitikėti savimi ir pasiekti geriausių rezultatų.

Sugeria garsus

Sporto salėms, arenoms ir klubams skirta sportinė PVC danga sugeria garsus ir leidžia ramiai mankštintis ar sportuoti. Tai ypač aktualu, kai salėse vyksta skirtingo intensyvumo sportinė veikla.

Aukščiausi standartai

Vinilinės sporto dangos atitinka aukščiausius sporto dangoms keliamus reikalavimus ir šiuolaikinius standartus. Įvairios sporto federacijos oficialiai pripažįsta šių dangų kokybę.

Įvairioms sporto šakoms

Sporto dangos savybės priklauso nuo jos storio ir kitų parametrų. Kokybiškos sporto dangos pritaikytos įvairioms sporto šakoms: rankiniui, tenisui, krepšiniui, tinkliniui ir pan.

Lengvai prižiūrima

Vinilinės sporto dangos atsparios smūgiams, trinčiai, drėgmei. PVC dangos yra lengvai valomos įprastomis grindų valymo priemonėmis.

Ekonomiška

PVC sporto danga yra patvari ir nenusidėvi ilgus metus, netgi intensyviai naudojama. Be to, tai pigesnė sporto danga negu, pavyzdžiui, parketas. Todėl PVC sporto danga yra ekonomiškas, praktiškas sprendimas.

Omnisports PurePlay 9.4 mm

Tarkett "Omnisports PurePlay" 9,4mm paminkštinta vinilinė grindų danga sportui. Išskirtinė apsauga, optimalus saugumas, komfortas ir sportuoti pritaikytos savybės. Greitas ir lengvas montavimas naudojant „Greenlay“. Rekomenduojama naudojimo paskirtis: mokykloms, rankinio, krepšinio, tinklinio ir uždarų patalpų futbolo aikštelėms ir pan.


PLAČIAU

Omnisports Excel 8.3mm

Tarkett "Omnisports Excel" 8,3 mm vinilinė sportinė danga, atitinkanti EN 14904 standartus bei patvirtinta sporto federacijų. Rekomenduojama paskirtis: mokykloms, rankiniui, krepšiniui, tinkliniui, salės futbolui ir kt.


PLAČIAU

Odoo text and image block

 

Omnisports Reference 6.5mm

Tarkett "Omnisports Reference" 6,5 mm amortizuojančioji vinilinė sportinė danga, atitinkanti EN 14904 standartus bei patvirtinta sporto federacijų. Rekomenduojama paskirtis: mokykloms, rankiniui, krepšiniui, tinkliniui, salės futbolui ir kt.


 PLAČIAU

Omnisports Speed 3.45mm

Tarkett "Omnisports Speed" 3,45 mm vinilinė sportinė danga, kurios pagrindinis išskirtinumas - garso izoliacija. Rekomenduojama paskirtis: stalo tenisas, kūno rengyba, sveikatingumo centrai, boksas ir kt.


PLAČIAU

Odoo text and image block